EUR 
x
geldsoort

  • EUR
  • GBP
  • USD
  • AUD
  • CHF
  • CZK
  • SEK
  • PLN
  • RUB
Nederlands 
x
taal

  • Deutsch
  • Nederlands
  • English
  • Français
  • Italiano
  • Polski
  • Pусский
Uw ticket zoekportaal
Deze melding niet meer tonen [x] Aanwijzing voor het gebruik van Cookies:
Deze website maakt gebruik van Cookies (»Verdere informatie). Indien u deze website verder gebruikt, stemt u in met het gebruik van Cookies.
  • Kiest u nu Ticketbande op uw smartfone!

    Bedrijfssysteem


    qr qr
Ticketbande op Facebook
  • Elton John
  • U2
  • Ehrlich Brothers
  • Ed Sheeran
  • Eminem
  • Queen + Adam Lambert
  • Die Toten Hosen
  • Helene Fischer
  • Justin Timberlake
  • The Kelly Family
  • Peter Maffay
  • Roland Kaiser
 
Garantie
  • Wij garanderen een veilige en probleemloze afloop
  • Zorgvuldige afhandeling
  • Tijdige levering
  • Gegarandeerde originaliteit
Ticketranking patent
Koop garantie
  • Ons ticketranking patent ondersteunt u bij het zoeken naar de beste zitplaatsen

  • Excl. systeem van Ticket waardering
  • Akoestiek en zicht op het toneel
  • Hallen en sector analyse
Nieuwsbrief
Top evenementen
  • Böhse Onkelz

    Böhse Onkelz Tickets

    Hinwil – Wed 20 Jun 2018 – van 145.00 EUR
    Leipzig – Fri 22 Jun 2018 – van 165.00 EUR

  • Lina

    Lina Tickets

    Leipzig – Sat 24 Feb 2018 – van 17.00 EUR
    Nürnberg – Sun 25 Feb 2018

  • Fussball Bundesliga

    Fussball Bundesliga Tickets

    SV Werder Bremen - Hamburger SV – Sat 24 Feb 2018
    VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt – Sat 24 Feb 2018

  • Sascha Grammel

    Sascha Grammel Tickets

    Zwickau – Mon 26 Feb 2018
    Cottbus – Tue 27 Feb 2018

  • Foo Fighters

    Foo Fighters Tickets

    Hamburg – Sun 10 Jun 2018 – van 109.00 EUR
    Bern – Wed 13 Jun 2018 – van 125.00 EUR

  • Roger Waters

    Roger Waters Tickets

    Hamburg – Mon 14 May 2018 – van 124.00 EUR
    Wenen – Wed 16 May 2018 – van 135.00 EUR

  • Die Fantastischen Vier

    Die Fantastischen Vier Tickets

    Bad Segeberg – Fri 18 May 2018 – van 99.00 EUR
    Heidelberg – Fri 8 Jun 2018 – van 89.00 EUR

  • A-ha

    A-ha Tickets

    Fulda – Fri 13 Jul 2018 – van 85.00 EUR
    Balingen – Sat 21 Jul 2018 – van 96.00 EUR

Ticketbande op Facebook